Mūsu kontakti:

Skanstes iela 25, Rīga LV-1013

+371 6789 5910

Jautā mums:

Sīkdatņu izmantošanas mērķis

Šajā tīmekļa vietnē (turpmāk – Tīmekļa vietne) tiek izmantotas sīkdatnes ar mērķi uzlabot SIA “GelvoraSergel” sniegto esošo un jaunveidojumo pakalpojumu kvalitāti.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo iekārtu Tīmekļa vietnes apmeklēšanās laikā un ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājas lapu vai uz citu mājas lapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas mājas lapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības. Papildu informāciju par sīkdatnēm, kā arī kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, varat iegūt mājaslapā www.aboutcookies.org.

Nolūki, kādiem tiek izmantotas sīkdatnes:

  • Tīmekļa vietnes lietotāju sesiju pārvaldībai un lietotāju autentifikācijai.
  • Tīmekļa vietnes lietošana statistikas iegūšanai un analīzei, lai secīgi nodrošinātu uz Tīmekļa vietnes apmeklētāju veikto darbību analīzi balstītu pastāvīgu Tīmekļa vietnes uzlabošanu.
  • Tīmekļa vietnē uzstādītās kartes izmantošanas fiksācijai.
  • Komunikācijas kanāla nodrošināšana ar SIA “GelvoraSergel”.

Google Analytics sīkdatņu izmantošana

Tīmekļa vietnē tiek izmantotas uzņēmuma Google Inc. programmas Google Analytics radītas sīkdatnes, kas ļauj analizēt Tīmekļa vietnes apmeklētāju darbības.

Tīmekļa vietnes apmeklētāju IP adreses, pielietojot IP-anonimizāciju, tiek saīsinātas Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas teritorijā un tikai izņēmuma gadījumos var tikt nodotas apstrādei uz Google Inc. Serveriem.

Saskaņā ar Google Inc. pakalpojumu sniegšanas noteikumiem (https://policies.google.com/terms?hl=lv), Google Inc. šo informāciju izmanto, lai nodrošinātu Tīmekļa vietnei informāciju par lietotāju aktivitātēm tīmekļa vietnē un sniegtu citus ar tīmekļa vietnes izmantošanu saistītus pakalpojumus.

Atteikšanās no sīkdatnēm

Lietotājs var jebkurā laikā mainīt vai atsaukt savu piekrišanu, izmantojot Tīmekļa vietnes banneri.

Tāpat Tīmekļa vietnes lietotājs var atteikties no Google Analytics sīkdatnēm, lejupielādējot un instalējot Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīku. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka informāciju par attiecīgo Tīmekļa vietnes apmeklējumu nedrīkst sūtīt uz Google Analytics. Kā arī Tīmekļa vietnes lietotāji var mainīt sava datora vai mobilās ierīces tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus, lai atteiktos no jaunām sīkdatnēm, izslēgtu jau esošās vai saņemtu informāciju par jaunu sīkdatņu nosūtīšanu uz vietnes apmeklēšanai lietoto datoru vai mobilo ierīci Papildus informācija par sīkdatņu pārvaldību ir pieejama tīmekļa vietnē www.allaboutcookies.org vai zemāk norādītajās tīmekļa vietnēs:

Gadījumā, ja Tīmekļa vietnes apmeklētājs ir atteicies no sīkdatņu izmantošanas, daļa no Tīmekļa vietnes apmeklētājam pieejamās funkcionalitātes var tikt zaudēta vai tā var izpildīties nepilnīgi.

Sīkdatņu lietošanas noteikumu izmaiņas

Jebkādas turpmākās izmaiņas mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumos tiks publicētas Tīmekļa vietnē un tajā vienmēr ir pieejami aktuālie sīkdatņu lietošanas noteikumi.

 

Sīkdatnes GelvoraSergel interneta vietnē gelvorasergel.lv

Nosaukums Mērķis Dzīves laiks
_ga Reģistrē unikālu ID, kas tiek izmantots statistisko datu iegūšanai par to, kā apmeklētājs izmanto Tīmekļa vietni 2 gadi
_gid Reģistrē unikālu ID, kas tiek izmantots statistisko datu iegūšanai par to, kā apmeklētājs izmanto Tīmekļa vietni. 1 diena
_gat Izmanto Google Analytics, lai samazinātu pieprasījuma līmeni. 1 minūte
pll_Language Sīkdatne saglabā pēdējās pārlūkotās lapas valodas kodu. 1 gads
onwbchtSound Sīkdatne saglabātu Tīmekļa vietnes apmeklētāja izvēli ieslēgt vai izslēgt skaņu (ja apmeklētājs vēlreiz apmeklē šo Tīmekļa vietni vai atver jaunu cilni) 93 dienas
onwbchtblocked Sīkdatne saglabā informāciju par Timekļa vietnes apmeklētājiem, kuriem ir liegta piekļuve 6 mēneši un 3 dienas
onwbchttimesVisited Sīkdatne saglabā informāciju cik reizes apmeklētājs ir apmeklējis Tīmekļa vietni 93 dienas
onwbchtsessionrandom Ģenerē nejaušu skaitli, kas tiek izmantots apmeklētāja identifikācijai 1 gads
onwbchtexpress.sid Sīkdatne nodrošina apmeklētāja pašreizējās onWebChat sesijas identifikatoru. Uz sesijas laiku
onwbchtclientid Sīkdatne nodrošina unikālu ID, pēc kura onWebChat identificē apmeklētāju. 1 gads
onwbchtlastvisit Sīkdatne nodrošina informāciju, kad apmeklētājs pēdējo reizi apmeklēja vietni. 93 dienas
hasTriggeredC karodziņš, kas norāda, vai paziņojums ir atspoguļots (tikai izmantojot paziņojumus) 3h 59 min
io Sīkdatne nodrošina socket.io sesijas saglabāšanu. Uz sesijas laiku
_GRECAPTCHA Sīkdatne nodrošina apmeklētāja atšķiršanu no robotprogrammatūrām. 90 dienas
rc::a Sīkdatne nodrošina apmeklētāja atšķiršanu no robotprogrammatūrām. Uz sesijas laiku
rc::b Sīkdatne nodrošina apmeklētāja atšķiršanu no robotprogrammatūrām. Uz sesijas laiku
rc::c Sīkdatne nodrošina apmeklētāja atšķiršanu no robotprogrammatūrām. Uz sesijas laiku
chattext Apraksts nav pieejams. Uz sesijas laiku
hideImage Apraksts nav pieejams. Uz sesijas laiku
secOnSite Apraksts nav pieejams. Uz sesijas laiku