Mūsu kontakti:

Skanstes iela 25, Rīga LV-1013

+371 6789 5910

Jautā mums:

Lielākais Latvijas parādu atgūšanas uzņēmums SIA “Gelvora” maina nosaukumu

05.02 2019

Zviedrijas finanšu holdingam “Marginalen AB” piederošais uzņēmums SIA “Gelvora”, pabeidzot reorganizācijas procesu, ir mainījis nosaukumu, un turpmāk tas Latvijā strādās ar nosaukumu SIA “GelvoraSergel”.
Pagājušā gada beigās lielākajam Latvijas kredītmenedžmenta uzņēmumam SIA “Gelvora” reorganizācijas ceļā tika pievienota cita atpazīstama un nozarē veiksmīgi strādājoša kompānija SIA “Sergel”.

SIA “GelvoraSergel” valdes priekšsēdētāja Irina Namavīra informēja, ka SIA “GelvoraSergel” vienīgais dalībnieks – Zviedrijas finanšu holdings “Marginalen AB” – jau pirms reorganizācijas procesa uzsākšanas bija izvirzījis mērķi turpināt attīstīt “Sergel” zīmolu Latvijas tirgū un apvienot abu uzņēmumu pieredzi, nodrošinot klientus ar augstākās kvalitātes kredītmenedžmenta pakalpojumiem.
Kā skaidroja Irina Namavīra, “Sergel” zīmols ir plaši atpazīstams Skandināvijas valstīs, it īpaši telekomunikāciju nozares komersantu vidū, un tāpēc turpmāk tieši šajā nozarē tas tiks lietots arī Latvijā gan sadarbībā ar partneriem, gan komunikācijā ar debitoriem.
“Uzņēmuma nosaukuma maiņa bija loģisks reorganizācijas noslēguma solis, jo apvienošanās rezultātā esam pārņēmuši ne tikai “Sergel” zīmolu, bet arī labo praksi un iestrādes telekomunikāciju nozarē. Ar nosaukuma maiņu mēs saviem klientiem vēlamies īpaši akcentēt pēctecību un izaugsmi”, nobeigumā informēja SIA “GelvoraSergel” valdes priekšsēdētāja Irina Namavīra.
2017.gadā Zviedrijas finanšu holdings “Marginalen AB” no koncerna “Telia Company AB” ieguva īpašumā sešās valstīs pārstāvēto “Sergel” uzņēmumu grupu, tajā skaitā Latvijā reģistrēto parādu ārpustiesas atgūšanas uzņēmumu SIA “Sergel”, bet 2018.gada vasarā tika uzsākts abu sabiedrību apvienošanas process, kas noslēdzās 2018.gada 11.oktobrī.