Mūsu kontakti:

Skanstes iela 25, Rīga LV-1013

+371 6789 5910

Jautā mums:

Apvienojas divi parādu atgūšanas uzņēmumi – SIA “Gelvora” un SIA “Sergel”

29.03 2018

Zviedrijas finanšu holdings “Marginalen AB” ir pieņēmis lēmumu par SIA “Sergel” pievienošanu lielākajam Latvijas ārpustiesas parādu atgūšanas uzņēmumam SIA “Gelvora”. Reorganizācija nostiprinās SIA “Gelvora” līderpozīcijas tirgū un veicinās nozares attīstību un sakārtošanu.
2017.gadā Zviedrijas finanšu holdings “Marginalen AB” no koncerna “Telia Company AB” ieguva īpašumā piecās valstīs pārstāvēto “Sergel” uzņēmumu grupu, tajā skaitā Latvijā reģistrēto parādu ārpustiesas atgūšanas uzņēmumu SIA “Sergel”. Ņemot vērā, ka “Marginalen AB” Latvijā jau pastarpināti pieder lielākais nozares uzņēmums SIA “Gelvora”, ir pieņemts lēmums par SIA “Sergel” pievienošanu SIA “Gelvora”. Tiek plānots, ka abu uzņēmumu apvienošana tiks pabeigta līdz šī gada beigām. “Sergel” zīmols no Latvijas nepazudīs – pēc reorganizācijas SIA “Gelvora” savā komercdarbībā turpinās izmantot abus zīmolus.
Ar mērķi atvieglot uzņēmumu apvienošanu jau šobrīd darbu SIA “Gelvora” valdē uzsāks SIA “Sergel” valdes priekšsēdētājs Kaspars Bālāboliņš, kurš pievienosies vadības komandai, kuru kopš uzņēmuma dibināšanas vada Irina Namavīra – SIA “Gelvora” valdes priekšsēdētāja.
Abu uzņēmumu vadītāji kā galveno vērtību izceļ savu darbinieku profesionalitāti, zināšanas un pieredzi, kas palīdzēs nostiprināt SIA “Gelvora” līderpozīcijas tirgū un dos pienesumu nozares attīstībai un sakārtošanai.
2016.gadā SIA “Gelvora” strādāja ar 1 951 954 EUR lielu peļņu, bet apgrozījums sasniedza 3 568 827 EUR, savukārt SIA “Sergel” peļņa bija 115 352 EUR, bet apgrozījums 945 218 EUR. Atgādinām, ka SIA “Gelvora” 2017.gadā iegādājās atlikušo AS “Reverta” kredītportfeli ar aptuveni 4.5 tūkstošiem kredītlietu.